Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

I v předvánočním shonu můžete nakoupit v klidu a hlavně rychle

EVÉNEMENTS12/12/2017

Miluji nakupování, tím se ostatně netajím, ale v předvánočním šílenství, které vládne v obchodních centrech, si svoji slabost pro krásné věci raději odpustím. Proto si dokáži představit, jaká muka musejí zažívat muži jen při představě, že mají jít nakoupit dárek pro svoji drahou partnerku. Vánoce jsou za dveřmi a já se proto tento příspěvek rozhodla věnovat našim starostlivým partnerům a poradit jim, jak snadno a rychle koupit skvělý dárek pro svoji partnerku pod stromeček, a to pod jednou střechou. Nebojte, nebudu vám nabízen žádný osobní wish list, ale rozhodla jsem se sondovat u kamarádek, co by si přály ony od svých partnerů. A tady máte jejich návrhy, takže šťastnou ruku při nákupech v OC Nový Smíchov.

Dárek pro sexy ženu
Když krásné prádlo, tak jedině v prodejnách Intimissimi. Smyslná krajka bude vaší partnerce moc slušet, černá či červená barva je top a s jednoduchým střihem podprsenky či košilky zajisté trefíte i správnou velikost. A ve finále tento dárek potěší především vás.

Dárek pro milovnici šperků
Co si budeme povídat, Pandora se stala kultovní značku a některé ženy by pro jeden jediný korálek klidně i vraždily. Letošní vánoce vylaďte náramek vaší partnerky do modrých barev. Modré korálky vypadají opravdu jako z pohádky. Pokud vaše partnerka není „korálkovou“ fanatičkou, pak volte jedinečné modré náušnice či dokonalý prsten. 

Dárek pro zapálenou čtenářku
Nedá vaše partnerka knížku z ruky? Čte před spaním, cestou do práce i v čekárně u doktora? Pak vaše kroky musí mířit do Knihkupectví NeoLuxor. Milovnice detektivek nenechá chladné novinka od oblíbeného severského autora Jo Nesbo, filmové fanynky se s chutí začtou do knihy o charismatickém Belmondovi, nekonečný příběh prožije vaše žena se souborným vydáním Pána prstenů a módní fanatičky a blogerky si získáte knihou od ikony stylu Garance Doré, Love x Style x Life.

Dárek pro šikovnou kuchařku
Máte doma ženu, která mistrně vládne vaší kuchyni? Pak jí pořiďte skutečného pomocníka robot Artisan od KitchenAid, který je od letošního roku u nás k dostání i ve verzi mini. Nejen pro milovnice vaření a pečení, ale také pro obdivovatelky umění a designu doporučuji lahev SIGG z limitované edice s motivem streetartového umělce Pasta Onera. A aby to ve vašem domově nevonělo pouze lahodnou pečínkou či sladkým dortem, zapalte si jednu z voňavých svíček od prémiových značek. Všechnu tuto nádheru do vaší domácnosti pořídíte v Potten & Pannen – Staněk.

Dárek pro beauty divu
Krásnou ženu vždy potěší nějaké to kosmetické překvapení. Kosmetické firmy se navíc před svátky předhánějí, která z nich nabídne nejlepší kosmetickou sadu či balíček a tím vám usnadňují výběr. Za mě jsou naprosto top produkty od americké značky Bobbi Brown. Bobbi totiž moc dobře ví, co ženám sluší. Mě zaujala sada s legendárním Shimmer Brickem, sada péče o pleť, přivoněla jsem si k voňavému parfému i vyzkoušela kosmetický kufřík. Srdce žen, nakloněných kvalitní kosmetice, bude plesat blahem.

A to nejlepší na konec! Všechny tyto super dárečky najdete na jedno místě, a to v OC Nový Smíchov a ještě si v ušetřeném čase můžete zajít na dobrou kávu.
Doufám pánové, že jsem vám alespoň trochu usnadnila výběr dárku pro vaši milovanou. A kdyby vás přece jen nákupy opravdu zmáhaly, tak to vyřešte jako já a navštivte cestovní kancelář EximTours, taktéž v OC Nový Smíchov, a odleťte na Vánoce za sluníčkem. Zaručuji vám, že budete spokojený nejen vy, ale i vaše partnerka.

By Markéta Slámová

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours

FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top