Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

IDEÁLNÍ KABELKA DO ŠKOLY I DO PRÁCE

EVÉNEMENTS26/02/2018

Sehnat kabelku, která se hodí do práce nebo do školy, se nejeví jako příliš těžký úkol. Opak je však pravdou. Každá z nás potřebuje mít dostatek místa na věci, které potřebuje (nebo může potřebovat) kdykoliv během dne. Na jedné straně může jít o dokumenty nebo laptop, na druhé pak o kosmetiku, deštník nebo třeba knihu. Navíc kabelka by měla splňovat nejen funkční parametry, měla by být také doplňkem, které našemu outfitu dodá pomyslnou korunu.

Jaké vlastnosti by tedy měla perfektní kabelky mít? Určitě by měla disponovat dostatkem prostoru. To ale neznamená, že musí být nutně obrovská. Pokud s sebou nosíte dokumenty, postačí vám rozměr formátu A4. Co se týče vhodného tvaru, nemusíme vždy sahat po klasické aktovce. Nejen pro svou funkčnost je vhodná i tzv. shopperka.

Barva

Dennodenní střídání kabelky podle outfitu je krásnou představou. I v této situaci ale platí, že realita je úplně jinde. Ruku na srdce, dámy, která z nás by zvládala měnit kabelku více než pár dní po sobě? Sázkou na jistotu jsou tedy klasické odstíny černé, šedé, tmavě modré, případně koňakové, které se hodí takřka ke všemu, navíc je není těžké sladit s botami, doplňky nebo lakem na nehty.

Materiál

Výběr materiálu záleží na preferencích každé z nás. Pokud chcete, aby vám kabelka vydržela několik let, sáhněte po pravé kůži. Ta díky svým vlastnostem „odnosí“ i těžší věci.

Kam pro ni?

Pro dražší kožené kousky zajděte do Pietro Filipi, Aldo, Gabor nebo Beltissimo. Neméně krásné kabelky ale sežene i třeba v H&M, CCC, Zara nebo Lindex.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top