Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

KOUZLO ADVENTNÍCH KALENDÁŘŮ

EVÉNEMENTS30/11/2018

Adventní kalendář je takovým stříháním metru, na jehož konci je Štědrý den. Pokud máte pocit, že jste na vylupování čokolády už velcí, zbystřete. Každým rokem se v obchodech objevuje čím dám tím více „nečokoládových“ kalendářů, které potěší nejen děti, ale i dospělé.

Fenomén adventních kalendářů vznikl začátkem 20. století v Mnichově, ze kterého se rozšířil do zbytku křesťanského světa. V 50. a 60. letech se tyto kalendáře objevovaly na pultech téměř všech evropských zemí a každý národ si brzy vytvořil svou vlastní variantu, která ctila a charakterizovala tradice a vkus dané země.

Kosmetické kalendáře

Asi nejrozšířenější obdobou čokoládových kalendářů jsou ty s kosmetikou. Jako každoročně je nabízí parfumerie Douglas, Sephora či Marionnaud. Krásné kousky pořídíte ale i v Rituals nebo L´Occitane.

 

Čokoládová klasika

Pokud i přes kosmetická lákadla dáváte přednost sladké klasice, můžete vybírat z rozmanité nabídky různých tvarů a chutí. Kalendář plný kvalitní švýcarské čokolády koupíte v Marks&Spencer, v hypermarketu Tesco najdete širokou nabídku mlsek od značek jako je Kinder Surprise, M&M´s či Orion.

 

Plný hraček

Pokud své ratolesti drží od sladkého radši dál, pořiďte jim kalendář s hračkami. Prodejna Sparkys  má ve své nabídce kalendáře s poníky,Hatchimals, legemi Hot Wheels.

 

Vyplň si sám

Pokud chcete do kalendář vložit také kousek ze sebe, zajděte do Flying Tiger Copenhagen, který nabízí různé kalendáře, které si vyplníte sami. Tím pak můžete udělat kompromis – do jednoho políčka dáte miniaturu sprchového gelu nebo pasty na zuby, do dalšího čokoládovou pralinku nebo vtipné ponožky či záložku do knížky. Fantazii se meze nekladou.

 

A jak adventní kalendáře řešíte vy?

By Renata Hrabáková

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours

FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top