Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Královna plesu

EVÉNEMENTS07/02/2018

Ať už se chystáte na Česko-Slovenský ples do Obecního domu, maturitní 4C nebo třeba hasičský ples v Neustupově, chcete být zajisté za královnu. Únor je plesy nabytý a tak se mu mnozí z nás jednoduše nevyhnou. 

Je jasné, že podle typu akce se bude róba lišit, ale na druhou stranu nikdy nezapomínejme na fakt, že jdeme na ples. Od věci také není podívat se na pozvánku, ta vám často dress code přímo předepisuje, tak jen abyste se pak nedivili, že budete černá ovce večera.

 

Pokud nemáte známého návrháře, popř. si šaty nechcete půjčovat za spoustu peněz, jako ostatně většina z nás, máte šanci garderobu sehnat i v běžných obchodech. Nečekejte róby z červeného koberce, ale po absolvování průzkumu trhu musím konstatovat, že stylově a trendy se obléknete třeba v H&M nebo v Mangu (viz minigalerie u článku). Hrozí však nebezpečí, že v šatech nezazáříte sami.

 

Pokud nevíte co, tak u jakéhokoliv menšího plesu neuděláte krok vedle, když sáhnete po malé večerní. Černá barva, délka šatů pod kolena, punčochy, lodičky a decentní kabelka. Sázka na jistotu, zároveň je ale jasné, že nemůžete čekat, že vaše róba bude ozdobou večera.

Za opravdovou královnu pak budete ve velké večerní. Délka sukně až po špičky střevíčků není zrovna „praktická“, ale dodá ženě na kráse a šarmu. Pokud váháte nad barvou, pak letos frčí pudrové odstíny, takže hurá do nich! Rozhodně se pak ve spleti tmavé neztratíte.

By Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top