Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

MINIMANIA

EVÉNEMENTS16/07/2018

Blíží se vám termín dovolené a vy pořád nevíte, jakou kosmetiku si zabalit? Obsahuje vaše kabelka spoustu nezbytností a potřebná kosmetika se do ní už nevejde? Nezoufejte, ani z kabelky, ani z kufru nemusíte nic vybalovat a přes to budete mít díky stále oblíbenějším miniaturám vše potřebné vždy při ruce!

Cestovní balení kosmetiky je nejideálnějším způsobem, jak ušetříte cenné místo v jakémkoliv zavazadle. Díky šikovnému obsahu vše pohodlně naskládáte do jedné kosmetické taštičky. Pokud výrobce vaší oblíbené kosmetiky mini balení stále nevyrábí, nezoufejte. Pořídit si totiž máte malé, prázdné lahvičky, do kterých snadno přelijete šampon i sprchový gel.

Sehnat miniatury (nejen) dekorativní kosmetiky byl před několika lety ještě docela problém. Tyto doby jsou už naštěstí pryč a dnes mini verze parfémů, řasenek, krémů, opalovacích přípravků, ale třeba i cestovní velikosti kartáčů na vlasy pořídíme snad všude. Já osobně velmi ráda nakupuji v Sephora, prima miniatury ale nabízí i třeba Body Shop, Marionnaud či Douglas.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top