Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

ORIGINÁLNÍ ČESKÁ KOSMETIKA MANUFAKTURA

EVÉNEMENTS26/10/2018

Dnešní uspěchaná doba je plná napětí, stresu a neustálého shonu. Chvilek, kdy můžeme být jen sami se sebou nebo se svými nejbližšími, je málo, a proto bychom je měli využít na 100 %. Není nic lepšího než si po náročném dni vychutnat šálek kvalitního čaje, naložit se do domácí lázně se zapálenou svíčkou nebo se nechat jinak hýčkat. Díky produktům značky Manufaktura se dostane vaše tělo do fyzické i psychické pohody.

Historie společnosti Manufaktura sahá až do roku 1991, kdy se Praha začínala otevírat turistům z celého světa, kteří si od chtěli odvézt kousek Čech do své rodné země. První obchod vznikl v prostorách bývalé prádelny dominikánského kláštera v Jilské ulici a byl plný toho nejlepšího z Čech a Moravy od tradičních dřevěných hraček až po ručně malované kraslice. Obchod se po pár dnech stal velmi oblíbeným a díky tomu mohla vzniknout úspěšná síť obchodů MANUFAKTURA Original Czech Tradition.

Kosmetika

Myšlenku obohatit nabídku hraček a řemeslného sortimentu o kosmetiku majitelům vnukly prostory tehdejšího hlavního skladu, který sídlil v bývalé Kadlecově mýdlárně v Libni. Díky velké poptávce byla nabídka brzy doplněna o další kosmetické produkty inspirované českou přírodou a historií, které se používají dodnes.

Koncem Manufaktura domácí lázně

Druhá obchodní síť prodejen vznikla v roce 2005 pod názvem MANUFAKTURA – Vaše domácí lázně. Tyto prodejny lákají zejména na svoji atmosféru, ze které čistí pohoda a klid. Manufaktura dnes čerpá z více než 27leté historie a bohatých zkušeností, díky kterým může svým zákazníkům nabízet poctivé výrobky. Velkým plusem je to, že se kosmetika netestuje na zvířatech, výroba je šetrná k životnímu prostředí a značka jako taková spolupracuje s chráněnými dílnami a pravidelně sponzoruje dobročinné akce.

Prodejnu Manufaktura naleznete v OC Nový Smíchov v přízemí naproti TESCO.

A co vy? Také jste podlehli kouzlu Manufaktury? Které produkty patří mezi vaše favority?

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM.

Contact

724 521 657
  • MANUFAKTURA on social networks :
View the shop MANUFAKTURA Our other shops

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top