Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Podpořte svou imunitu kapslemi s vůní vanilky

EVÉNEMENTS08/01/2018

S příchodem zimy na nás číhá řada nepříjemných nemocí. Když už nestačí vitamíny načerpané z ovoce, řada je na vitamínech v kapslích. Například vitamín D je zejména v zimním období „nedostatkovým zbožím“, přitom nás umí ochránit před lehčími, ale i těžšími formami onemocnění.

Podle výživových poradců bychom měli týdně sníst alespoň jednu porci rybího masa, které je bohaté na omega-3 mastné kyseliny a vitamin D. Jeho nedostatek zvyšuje riziko vzniku mozkových mrtvic, onemocnění srdce, výskytu chřipek nebo dokonce depresí. Češi ale v konzumaci masa zaostávají za evropským průměrem a velké oblibě se netěší ani rybí tuk, který se získává právě z tkání ryb. Tento tuk je přitom bohatý na řadu prospěšných látek.
Já sama nepatřím mezi milovníky rybích pochutin, ale uvědomuji si pozitivní vliv jejich složek na své zdraví. Proto jsem v OC Nový Smíchov navštívila jednu ze dvou lékáren Dr. Max, kde mi byly doporučeny kapsle Mentis Krill. Za 399 Kč jsem dostala 60 voňavých kapslí plných krillového oleje. A světe div se – funguje to! Každoročně bývám v tomto období nemocná a letos (myšleno letošní chřipkovou sezonu) jsem zdravá jako rybka.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours

FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top