Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Pohodlí nebo elegance? Zkuste obojí - Culottes

EVÉNEMENTS20/08/2018

Ano, to jsou ty kalhoty, které vypadají, že jsou vám velké. Ale co na plat, když jsou tak pohodlné.

Široké kalhoty se zkrácenými nohavicemi mohou vyvolávat pocit nepovedeného oversize modelu, ale také v nich můžete jednoduše zazářit. Jde jen o to, jak tento model vynesete. Nejedná se o nejnovější výstřelek módy, i mě osobně chvilku trvalo, než jsem se k němu odhodlala. Nejsem žádná žirafa a měla jsem tak strach, že se v těchto kalhotách ztratím… ale? Neztratila jsem se, ba naopak, dost jsem se v nich našla. Je to zároveň ideální kousek na léto – zdánlivě kalhoty, ale volné a prodyšné. Z dálky navíc vypadají jako sukně, takže máte hned dva v jednom. A když už jsme u těch pozitiv, tak ještě ke všemu mají maskující schopnost. Ideální nohy má jen málokterá a v těch volných širokých nohavicích se to jednoduše ztratí. Pokud si chcete postavu ještě opticky prodloužit, pak zvolte vzor se svislými pruhy a nezapomeňte na nějaké hezké sandálky na podpatku nebo lodičky.

I když jsou na první pohled dost neforemné, umí být i zatraceně sexy. Stačí k nim zvolit vhodný top, který odhalí vaše přednosti v horní polovině těla. Barvy laďte dle pocitu, styl podle události. Elegantní halenka, nebo volné triko s nápisem, obojí funguje, jen prostě trochu jinak.

Tipů a rad by bylo dost, takže teď už jen vyrazit do terénu nějaké „kulotky“ ulovit. Orsay nabízí celou řadu květovaných modelů, Bershka je připravena s proužky a elegantní kousky v pase s mašlí seženete ve Stradivarius. Tak snad nějaké sednou i vám.

By Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top