Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

STYLOVÉ BATOHY DO MĚSTA I NA CESTY

EVÉNEMENTS27/08/2018

Batohy byly v devadesátých letech velkým hitem. A dnes, stejně jako tomu je snad u všeho, se jejich oblíbenost začíná vracet. Kromě toho, že jsou batohy opět vysoce moderní, ulevíte svým zádům. A to už za to stojí, ne?

Ať se chystáte s kamarády na hory, jdete do fitka, nakoupit nebo do školy, využijete ho všude. Batoh se dá dnes nosit zkrátka všude tam, kam jste doteď nosily kabelku. Co se týče tvarů a barev, frčí všechno. Pokud si nejste jistá, že se v něm budete cítit dobře, začněte s univerzálním a jednoduchým kouskem, který zkombinujete v rámci možností se vším. Až si na nošení batohu zvyknete, můžete sáhnout po odvážnějším modelu. Zkuste třeba žlutou kůži nebo barevné plátno, etno styl, třásně nebo drsnější cvočky.

Vyměnit kabelku za batoh můžete i v případě, že máte na sobě šaty nebo sukni, je jen potřeba zvolit ten správný model. Nápadné batohy se hodí především k těm ležérnějším modelům. Dejte si ale vždy pozor, aby se extravagantní batůžek příliš "netřískal" s vaším oblečením. Například s bundou s nášivkami nebo se vzorovaným kabátem. Jako vždy platí pravidlo, že všeho s mírou.

A co vy? Dáváte raději přednost kabelce nebo batohu?

Pěkné a funkční kousky koupíte například v prodejně Beltissimo, Claire´s nebo Quiksilver.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top