Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Ty nejteplejší ikonické boty na zimu

EVÉNEMENTS28/12/2017

UGG, SOREL, MOON BOOT. Alespoň na jednu z těchto legendárních značek by si určitě vzpomněl každý „fashionista“, když se mluví o zimní obuvi. Co všechno o nich ale (ne)víte?

Ovčí UGG 

První boty značky UGG spatřily světlo světa v roce 1978 téměř na kalifornské pláži. Mladý surfař z Austrálie se nechal inspirovat svojí surfařskou komunitou ve vytvoření nestárnoucího designu bot. Učarován svojí rodnou zemí propůjčil novým botám australský nádech v podobě ovčí kůže. Takzvané „UGG’s“ zažily svůj obrovský boom na počátku milénia, kdy se staly obrovským trendem nejen v ulicích ale také na stránkách uznávaných módních časopisů, jakými jsou Vogue a další. Americká značka tak začala vytvářet limitované módní kolekce. Spolupracovala např. s významným návrhářem bot Jimmy Choo, anebo se značkou Swarovski. Původně k dámským modelům před pár lety přibyly také pánské a dětské boty. V obchodech Destroy jsou k dostání modely Button Bling, Bailey, Valentina, Meadow a mnoho dalších.

Udržitelný Sorel

Kanadská značka vyrábí ikonickou obuv nejen do přírody už od 60. let 20. století. Ve své produkci bot používá jen ty nejkvalitnější materiály. Špičkovou krejčovinu se jí podařilo dokonale propojit s nestárnoucím designem, který s každou novou kolekcí jde ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy. Samozřejmé jsou i perfektní technické vlastnosti jako nepromokavost a prvotřídní tepelná izolace. Sorel ve své výrobě zastává etické a lidské zacházení jak ze svými zaměstnanci tak se zaměstnanci svých dodavatelů. Snaží se o používání udržitelných materiálů a o celkovou zodpovědnost vůči společnosti a planetě. Boty Sorel jsou prostě krásné nejen zvenku, ale i zevnitř. V obchodech Destroy zakoupíte modely Carnival, Torino, Whitney Short Lace a Joan.

Vesmírné Moon Boots

Dne 20. července 1969 byl Giancarlo Zanatta naprosto fascinován přistáním astronautů. Inspirován jejich botami, navrhl svůj první ikonický tvar sněhulí. Odtud vychází název Moon Boot, neboli měsíční boty. Italská značka si největší popularitu získala v 80. letech 20. Století a stává se trendem jedné dekády v zimní obuvi. 

Moon Boot bohužel čelí neustálému kopírování svých bot, a tak vzniká spousta jejich padělků. Vaše vysněné originální měsíční boty seženete v prodejnách Destroy a na www.destroystores.cz v různých barevných provedení a ve velikostech pro děti i dospělé. Aktuální modely k dostání jsou We Low Nylon, We Low Glitter, Pulse Low Shearling a další.

By Lucie Pavlaskova

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours

FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top