Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Výběr sportovní podprsenky se nevyplatí podcenit

EVÉNEMENTS19/02/2018

Pomalu ale jistě přichází jaro a s ním i řada sportovních aktivit. Abyste si je ale užila se vším všudy, musíte se na ně řádně připravit. Jakoukoliv sportovní činnost si užijete především v momentě, kdy se budete cítit komfortně. Pohodlí vám zajistí mimo jiné výběr kvalitní podprsenky.

Dobrá podprsenka je spolu s botami základem sportovního vybavení. Toto pravidlo je platné pro všechny dámy bez ohledu na jejich objem hrudníku. Podprsenka musí prsa především pevně podepřít a jejich hmotnost rovnoměrně rozložit mezi záda a ramena. Tím se zabrání nežádoucímu pohybu, který způsobuje bolest, potrhání vaziva a následný pokles vašeho poprsí.

Je jasné, že na téměř každý sport je hodí jiný typ podprsenky. Na pilates použijete jinou než například na běhání nebo aerobik. Například na běhání si pořiďte ty, které jsou vyrobeny pro extrémní zátěž. Při výběru se zaměřte především na správnou velikost. Pokud si s ní nejste jistá, nechte si v obchodě poradit. Vhodně vybraná podprsenka se nezařezává a ani naopak neplandá a prsa jsou umístěna pevně v košíčkách.
V OC Nový Smíchov navštivte prodejnu A3 Sport, Nike nebo Hervis Sports, kde si tu svou „vyvolenou“ určitě koupíte.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top