Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Letní must have? Zavinovací šaty!

Tips09/07/2019

Zavinovací šaty hlásí v posledních několika týdnech velký boom. Díky tomu, že jsou k postavě velmi lichotivé, si je může dovolit každá z nás. Kde je sehnat a s čím nejlépe zkombinovat se dočtete v následujících řádcích.

Pokud stále hledáte ideální letní šaty, které se hodí do práce i na večerní dýchánek s přáteli, zavinovací šaty jsou těmi pravými. V obchodech je jich nepřeberné množství – k mání jsou krátké minišaty stejně jako ty s delší sukní a rukávem.

Stejně jako snad každý jiný módní výstřelek, i zavinovací šaty už jeden boom zažily. Ženou, která za nimi stojí, je Diane von Furstenberg. Dnes, tedy o více než 40 let později, jsou zavinovací šaty stále sexy kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné šaty. Díky své variabilnosti sklízí oblibu po celém světě. Módní domy nabízí kousky s hlubokými výstřihy, rozparky i bez nich, v různých délkách. Kombinovat je můžete s letními sandálky stejně jako kotníčkovou obuví, se slamákem i sakem. Navíc mnoho z nich užijete klidně i na podzim.

Jak už bylo řečeno na začátku, zavinovací šaty jsou vhodné pro všechny typy postav. Skvěle padnou i dámám se siluetou přesýpacích hodin nebo obráceného trojúhelníku. Díky rozšiřujícímu se střihu schováte větší boky nebo zadeček.

Zejména v letních měsících je vhodné volit především příjemné, chladivé materiály. Nápadité kousky z viskózy pořídíte v Lindex, Massimo Dutti nebo Bershka. Pro šaty s dlouhým rukávem se zastavte v Zara a pro midi délku sukně v United Colors of Benetton.

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM.

Contact

604 587 428
Show on map

Opening hours

Pondělí až neděle 9 až 21 hodin.

Contact

226 216 678
Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM.

Contact

251 560 118
  • LINDEX on social networks :
View the shop LINDEX Our other shops
Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM

Contact

226 217 180
Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM.

Contact

251 511 521
  • ZARA on social networks :
View the shop ZARA Our other shops

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top