Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

ROZHÝBEJTE SE

EVÉNEMENTS13/02/2019

Hlavně v zimních měsících bývají sportovní aktivity velmi často opomíjeny. Na břiše, v pase a zadečku se pak ukládá tuk, který způsobuje nevzhledné faldíky. Každý z nás chce být ale na jaře ve formě. Pokud vám chybí potřebná morálka ke cvičení doma, navštivte fitness centrum Form Factory!

Možná si nevíte rady, jak začít a jak poté pokračovat. Ve Form Factory si můžete objednat cvičení pod dohledem zkušeného trenéra. Určitě doporučujeme využít možnost diagnostiky pohybového ústrojí a diagnostiku tělového složení. Podle toho vám pak odborník poradí, jaké cviky jsou pro vaše cíle nevhodnější.

Když už se vydáte do fitka, naprostou samozřejmostí je mít na sobě oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Základem je pak rozcvičení svalů, a to proto, abyste si je neporanily nebo nenatáhly. K rozcvičce postačí švihadlo, službu prokáže ale i běžecký pás nebo spinningové kolo.

Pokud ještě nemáte svou sportovní výbavu, určitě na nic nečekejte. V OC Nových Smíchov navštivte A3 Sport, Hervis Sport nebo Nike, kde vám s výběrem oblečení i obuvi poradí zkušení prodejní asistenti. Pokud si nejste jistí, zda u cvičení vydržíte, můžete sáhnout i po levnější variantě. Funkční kousky seženete například v C&A, Lindex nebo H&M. Malý tip pro dámy: nepodceňujte výběr kvalitní sportovní podprsenky!

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top