Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

ZACHUMLEJTE SE DO MĚKKÉHO

22/11/2018

Podzim a zima vyzývají k vrstvení, pro které je svetr ideální volbou. Svetry se v následujících týdnech a pravděpodobně i měsících stanou vašimi nejlepšími kamarády. Nejen že vás krásně zahřejí, jsou ale také vysoce módní záležitostí. Který kousek si získá vaše srdce?

Pokud máte pocit, že by se do vaší zimní garderoby hodil nový kousek, zaměřte se především na to, co od něj očekáváte. Pro věčné zmrzlíky se perfektně hodí mohutné kousky, které při správném výběru sluší i baculkám nebo ženám s větším poprsím. Pokud si myslíte, že vám svetr přidává nějaké to kilo navíc, sáhněte po kousku s véčkovým výstřihem. Široký výběr teplých svetříků naleznete například v Zara nebo C&A.

Nesmrtelný cardigan

Mezi nesmrtelné kousky patří cardigany, které vypadají perfektně k džínům i sukním nebo šatům. Cardigany se nevyrábí jen v tenkých, letních variantách, například v H&M jsou k dostání i objemnější kousky.

Klasika jménem rolák

Nezapomeňte na rolák. Samozřejmě jsou ženy, které je nenosí rády, ty ostatní na něj ale nedají dopustit. Stejně jako cardigany můžete roláky libovolně kombinovat s kalhotami (dokonce i těmi společenskými), sukněmi a šaty. Když si k roláku a sukni vezmete pánské sako, budete vypadat dokonale! Pro teplý rolák si zajděte do Lindex nebo Marks&Spencer.

Oversized móda

Svetr v oversized velikosti budí dojem, že jste je vytáhla ze šatníku partnera. Jejich velkou výhodou je to, že skryjí přebytečná kila a díky svému volnému provedení nabízí maximální svobodu pohybu. Co se týče délky, oversized svetry se vyrábí ve všech možných provedeních. Po kratších svetrech by měly sáhnout ty z vás, které na oversized módu nejsou zvyklé. Pro trendy kousky se zastavte v Attrattivo.

 

A co vy? Jaké svetr máte nejraději?

By Renata Hrabáková

BLOG F5

> See the folder

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top