Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

ZNAČKA CROCS OTEVŘELA PRODEJNU V NOVÉM SMÍCHOVĚ

Tips01/03/2019

Kalifornská obuvnická firma Crocs, která v roce 2002 představila světu nadčasový děrovaný “dřevák” otevírá novou prodejnu v pražském obchodním centru Nový Smíchov.

V barevném ráji Crocs, který je pro vás nyní otevřen v přízemí obchodního centra Nový Smíchov, naleznete rozmanitý sortiment obuvi pro celou rodinu - tenisky, slip-ony, žabky, sandálky, bačkůrky, holínky či sněhule. To všechno s velkou přidanou hodnotou, kterou je ultimátní pohodlí používaných materiálů CrosliteTM nebo LiteRideTM. Přehledné uspořádání obuvi a školený tým prodejních asistentů na prodejně zajistí pohodlný a ničím nerušený nákup.

Těšíme se na vaši návštěvu!

O Crocs

Fenomenální obuvnická firma, která v roce 2002 přivedla na svět barevný děrovaný “dřevák” se od té doby se rozvinula v jednu z nejoblíbenějších obuvnických značek. V portfoliu Crocs naleznete širokou nabídku modelů, které jsou známé pro své ultimátní pohodlí.

Za úspěchem fenoménu stojí jednoduchý koncept – praktická  a super lehká bota, která neklouže, je skladná, obojživelná a neuvěřitelně pohodlná. Tyto vlastnosti se staly poznávacím znamením bot Crocs a důvodem, proč dobyly svět i srdce lidí.
Boty Crocs ušly za dobu své existence dlouhou cestu vyskládanou radostí i nespočetnými limitovkami a kolaby s velkými jmény jako je Christopher Kane nebo Balenciaga, díky kterým se Crocs, původně stvořené jako boty na loď, prošly po molech světových módních přehlídek.
Přestože se Crocs pyšní obuví snad pro každou příležitost, za léta působení se ukázalo, že nejoblíbenější zůstává samotné srdce značky, na kterém Crocs vystavěly svou slávu: univerzální a nadmíru pohodlný dřevák.

Show on map

Opening hours

Monday through Sunday, 9 AM till 9 PM.

Contact

727 915 142, crocs.smichov@email.cz
  • CROCS on social networks :
View the shop CROCS Our other shops

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top