Download your mall free mobile app Nový Smíchov ? Click Here

Zaplést se? Jedině se svetrem.

EVÉNEMENTS20/02/2019

Zaplést se? Jedině se svetrem. A to nejen v zimě. Tenhle kousek si v našem šatníku znovu získává své místo. Doba, kdy svetry byly spojovány spíš se zručnými ženami, které tak nějak záplatovali nedostatek zboží v obchodech, je ta tam a svetry si opět získávají své místo. Krátké, dlouhé… kdo umí plést, má tak trochu výhodu, neboť není nad vlastnoručně pletený svetr. Je mi ale jasné, že většina z nás by neuštrikovala ani čelenku, natož svetr, takže i proto tu dnes není článek á la Burda, ale spíš tip, kam pro svetr zajít a jaký vybrat.

Každý rok je trendy tak trochu něco jiného. Teď i v souvislosti se sezónou frčí oversize svetry. Popravdě chvilku mi trvalo, než jsem tomuhle trendu přišla na chuť.  Ale teď už chápu, že je to ideální kousek šatníku. V zimě zahřeje, na podzim a na jaře ho unosíte i bez kabátu a v létě se přeci hodí mít vždy po ruce něco na zahřátí pro případ chladnějších večerů.

Stradivarius nabízí spoustu barev, ale i délek, takže si v jednom vzoru můžete pořídit hned dva, jeden krátký k vysokým kalhotám a druhý dlouhý místo šatů. Dost dlouhých kousků visí na ramínkách i v Mangu, takže je jen na vás, kdy si tam ten svůj vyzvednete. Snad ale v každém obchodě s módou svetry najdete, takže stačí jen vybrat.

Proč pořídit zrovna ten s přívlastkem „oversize“? Zakryje nedostatky a konečně vám taky odpadá dilema, zda ta květinová halenka není k té pruhované sukni fakt moc. Tyhle kousky samozřejmě můžete nosit jako klasické svršky na kalhoty, stačí ale když vezmete punčocháče (v Calzedonia mají stále ještě slevy), kozačky a můžete taky vyrazit. V jednoduchosti je krása.

Jestli už jste alespoň trochu na vážkách, zda svůj šatník obohatit, nebojte se barev. Černá je klasika a modrá je dobrá. Ale co třeba žlutá, oranžová nebo červená. Nebojte se rozzářit šedivé ulice. Nejen, že nezapadnete v davu, ale ty barvy vám prostě vykouzlí úsměv na tváři a zlepší náladu. Funguje to.

Zahřeje, nikde netlačí… ano, je trochu neforemný, ale ruku na srdce – to není někdy na škodu. Závěr?

Must have!

By Lenka Volfová

BLOG F5

> Voir le dossier

Other news

#JustAsk

We answer
within one hour
on our facebook page

Ask your question
Opening hours
FIVE-STAR SHOPPING CENTER

Phone : 251 101 061

Top